Dołącz do nas


Pędzące Żółwie to amatorski klub biegowy, który przyjmie w swoje szeregi każdego, kto lubi biegać, niezależnie od osiąganych wyników. Naszym głównym celem jest przede wszystkim dobra zabawa w miłej i sympatycznej atmosferze. Dużo jeździmy na różnego rodzaju imprezy biegowe, poznając przy tym nowe miejsca zarówno w Polsce, jak i na świecie. Mówiąc w skrócie my po prostu bawimy się w bieganie. Są wśród nas zarówno totalni amatorzy, jak również naprawdę doświadczeni biegacze, którzy mają na swoim koncie setki biegów, także tych na najdłuższych dystansach. Biegamy przeważnie na 10 kilometrów, ale coraz częściej próbujemy swoich sił na dystansach półmaratońskich. Czasami zdarza się nam pobiec na 5 kilometrów, ale tak naprawdę głównym celem większości naszych członków jest start w maratonie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Członkostwo w naszym klubie wiąże ze sobą wiele fajnych korzyści. Są to między innymi:

  • wspaniała, niepowtarzalna techniczna klubowa koszulka biegowa w wybranym przez ciebie rozmiarze (koszt 1szt koszulki wynosi 60zł)
  • przygotowanie kalendarza biegowego na dany sezon uwzględniającego jedynie najciekawsze zawody odbywające się w Polsce, a także za granicą. Wyboru dokonują wspólnie wszyscy członkowie klubu. Członek naszego klubu nie jest jednak zobowiązany do startu we wszystkich zawodach i ma także możliwość samodzielnego wyboru imprez biegowych, w których chce wystąpić. Jednak wtedy mile widziana jest krótka relacja podsumowująca zawody i uwzględniająca ich mocne i słabe strony. Relacja taka zostanie umieszczona na naszej stronie klubowej
  • wspólne wyjazdy autem, pociągiem lub innym środkiem transportu na zawody poza Warszawą
  • indywidualny program treningowy tzn. każdy członek trenuje jak chce i kiedy chce. Organizujemy jedynie co pewien czas wspólne wyjazdy treningowe nad morze lub w góry. Jeżeli któryś z członków wyjdzie z taką propozycją jesteśmy oczywiście otwarci na wspólne treningi, w jakimś pasującym wszystkim miejscu.
  • darmowe porady doświadczonych biegaczy, zasilających nasze szeregi
  • niewielkie ryzyko zajęcia ostatniego miejsca podczas zawodów (poziom większości członków jest tak niski, że możesz mieć gwarancję, że zawsze ktoś przybiegnie za tobą)
  • doskonała atmosfera w zespole
  • dobra zabawa (wyniki większości członków są tak słabe, że nie pozostaje im nic innego jak traktować ich kompromitujące występy z przymrużeniem oka)
  • brak comiesięcznych składek członkowskich

Jeżeli nadal jesteś zainteresowany/na dołączeniem do naszego klubu, wyślij do nas zgłoszenie przy pomocy formularza Napisz do nas znajdującego się po lewej stronie. Opisz w nim w skrócie swoją historię i początki biegowe, obecne cele oraz uzasadnienie dlaczego chcesz do nas dołączyć. Wszystkie podania zostaną rozpatrzone, a odpowiedź udzielona tak szybko jak to tylko możliwe.